X
تبلیغات
زولا

ساعت رسمی کشور

پنج‌شنبه 30 شهریور‌ماه سال 1396 ساعت 12:17

امروزسرصبحی اخبار می گفت: ساعت 24 امشب ساعت رسمی کشور یکساعت به عقب کشیده می شود و من، منِ احساساتی که نور همیشه حالم را خوب می کرد به آسمان فقط خیره شدم، به خورشید که نارنجی می تابید و پنجشنبه ای را یادم آورد تا آخر عمرم در ذهنم به مانند زهرمار خواهد ماند.


بنیاد کودک

چهارشنبه 29 شهریور‌ماه سال 1396 ساعت 15:15
یادمون نره امام حسین راضی به اینهمه ریخت و پاش نیست. ده شب خرج محرم رو برای آینده یک کودک سرمایه گذاری کنیم با ماهی فقط 40000 تومن که این کودک آینده همین مملکت رو خواهد ساخت.

ثبت لحظه ها

چهارشنبه 29 شهریور‌ماه سال 1396 ساعت 09:40
دیروز توی رشت کلی دنبال سوژه عکاسی گشتم. خیلی از کوچه پس کوچه های شهر کوچیکم رو حتا نمی شناختم فقط اسمش رو شنیده بودم. برای اینکه به تاریکی هوا بر نخورم یه مسیر رو انتخاب کردم تا بتونم عکس بگیرم. خونه های قدیمی سوژه من شد. در و دیوار هاش، سقفهای سفالی، سر در، کلون و سقفش و پنجره ها و ... انگاری هر کدوم یه اتفاقی رو از سر گذرونده بودن مثل همه ما آدما. زیادی فلسفی ش نمی کنم اما تغییر یکهویی ظرف کمتر از یک دهه توی زندگی شهری که ساختمونهایی با قدمت و صلابت داشته که جاش رو به آپارتمانهای قوطی کبریت دلگیر حال خراب کن بده جای نگرانیه. جدای ازین بحثهای روحیه خراب کن عکس العمل مردم خیلی جالبه و دوست داشتنی. ازینکه یکی دوربین دستش گرفته و داره از خرابه های شهر عکس می گیره و من عاشق این ری اکشن هام. شاید عکسهای من روزی قصه هایی رو بازگوکنه برای بچه هایی که قراره بعد از من توی این دنیا زندگی کنن و شاید مخترع دوربین عکاسی باید میدونست چه خدمت بزرگی به مردم کرده.

( تعداد کل: 19 )
   1       2       3       4       5       ...       7    >>