X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

نسل جدید اَپِل

چهارشنبه 22 شهریور‌ماه سال 1396 ساعت 15:39

می دانید بعضی اوقات ویرِ بعضی چیز ها یکهو می افتد به جان آدم. مثلن من از امروز که شنیدم جدید ترین مدل اپل به بازار آمده خیلی دوست دارم یکی داشته باشم، آن هم منی که با یک لپ تاپ و یه هارد فیلم، همیشه قانع بوده ام و پی این سوسول بازی ها هرگز نرفته ام.

فکر می کنم خاصیت آدمیزاد است که دنبال برتری برود اصلن این خصلت توی همه ی وجودش جاری ست. مثلن همین استیوز جابز خدابیامرز کی یک روزی فکرش را می کرد که مامی و ددی واقعی ش نمی خاستنش یک روزی بشود خالق برترین تکنولوژی که مردم را هوایی کند. چرا راه دور برویم همین اصغر فرهادی خودمان که دو تا اسکار دارد اما سیمرغ مملکت خودش را ندارد. کم نیاورد و کم نمی آورد. خب او با فیلمهایش خیلیها را هوایی کرده و شده انگیزه شان برای ادامه راه زندگی.

داشتم از ویر و این چیز ها می گفتم که یادم افتاد آدمی همیشه باید یک نیروی محرکه، یک سوخت، یک آنکور و انگیزه برای زندگی پیدا کند وگرنه از درون می پوسد، سرد می شود، تاول روحی می زند، زمین و زمان را دشمن می بیند و ...

زمان دارد می گذرد از حالا بگردیم دنبال انگیزه های زندگی مان. تا توان داریم خوشی هایمان را از این زندگی طلب کنیم و خوشی به آن هدیه کنیم. 

اینها را کسی می گوید که از دیروز اعصاب ندارد و برای خاهری که نیست هر لحظه دلش بارانی ست خصوصن که امروز هم تولدش هم هست اما خودش نیست که شمعهایش را فوت کند و ما برایش بهترینها را آرزو کنیم. پس تا هستید تا عزیزانتان هستند تا نفس می کشید و تا نفس می کشند کم نیاورید.