X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

درهم از همه چیز

پنج‌شنبه 27 مهر‌ماه سال 1396 ساعت 09:55

نمی دونم فیلم "نیمه شب اتفاق افتاد" رو دیدید یا نه اما اونجا که قضیه ی زندگی رویا نونهالی لو می ره که شوهرش اعدام شده به خاطر اینکه زنای مردم رو می کشت خیلی دردناکه. (این زن برای آبروی خودش و آینده ی بچه ش میره یه جای بی نام و نشان که کسی از گذشته ش خبر دار نشه، صاحب کارش هم حمایتش می کنه اما زمانی همه چیز بهم میریزه که خواننده ی جوان باغ شون عاشق رویا نونهالی میشه که اتفاقا دو طرفه هم بود و این عشق باعث میشه 14 سال پیش این زن رو بشه و بشه آغاز اتفاق تازه برای زنگی خودش و پسرش.)

این چند روزه که صحبت از مرگ اهورا همه جا هست خیلی ها میگن مادر این طفل معصوم مقصر بوده که چرا اون رو با این شیطان صفت تنها گذاشته و از یک طرفی هستند کسانی که میگن این زن هم حتمن توی زندگی مشکلاتی داشته و اینقدر اون رو مقصر ندونید.

می دونید آدم وقتی یه گربه میاره بزرگ میکنه نسبت به همه چیز این گربه مسووله. مریض نشه، دارو های تقویتی شو بخوره، چکاب بشه و واکسن هاشو به موقع بزنه و ... همه ی موارد یعنی اگه این گربه خیابونی بشه ممکنه محیط زندگی شما رو هم آلوده کنه. خب پس مسوولیت صاحبش در برابر این گربه زیاده و نگهداری درست ازش خیلی شرطه. جونم براتون بگه حالا این گربه و این فیلم ربطش به موضوع اهورا اینه که اهورا نه اولین بچه ست این بلا سرش میاد نه آخرین بچه ست که قراره توی این آشفته بازار اتفاقی براش نیفته. پدر مادر بودن هیچوقت تعطیل نمیشه برای موجودی که خودمون دعوتش کردیم به این کره ی خاکی( تا زمانی که بچه توانایی پذیرش مسوولیت کارهاش رو داشته باشه، )هیچوقت.

اینم بگم لال از دنیا نرم. میچ آلبوم یه کتاب داره به اسم "5 نفری که در بهشت ملاقات می کنید" این کتاب در مورد یه پیرمرد 83 ساله ست که در برزخ 5 نفر رو ملاقات می کنه که با رفتارش چه خواسته و چه ناخواسته روی زندگی شون تاثیر گذاشته و باعث آسیب بهشون شده. آره هر رفتار ما ممکنه آینده ی یک نفر دیگه رو هم تحت تاثیر قرار بده. زن و مرد بودن رو بزاریم کنار، به آدم بودن و آدم شدن فکر کنیم.