خدمات وطنی + دو تا پ.ن

چهارشنبه 2 اسفند‌ماه سال 1396 ساعت 15:27

1- اپراتور ایرانسل بشدت اپراتورِ دزد و ناصادقی هست. شارژ که ازش میخری، وقتی استفاده جهت مکالمه هم نداری می بینی نیمی از شارژت مصرف شده. شارژ نت هم که فقط هزینه می کنی و مدت زمان استفاده ازش کمه با هزینه ای که برای خریدش میدی. بدتر از اون اپراتور همراه اولِ با اینکه اصلن خدمات نداره در دزدی چیزی از ایرانسل کم نداره. باز ایرانسل 4 تا خدمات داره. بنده بعنوان استفاده کننده ی هر دو اپراتور اعلام می کنم که ما که دست مون به جایی بند نیست اما خدا توی قرآن گفته که از حق الله میگذرم اما از حقُ ناس نه.

2- بانک قوامین بانکیِ که توی مناظره انتخابات جهانگیری از قالیباف سوال می پرسه که این بانک تون که مثل قارچ تو شهر منتشر شده وضعش الان چه طوریه داره ورشکسته میشه، حقوق مون اونجا واریز میشه و هر بار ما رو دق میده تا دریافتش کنیم.ما که دست مون به جایی بند نیست اما خدا توی قرآن گفته از حق الله میگذرم اما از حقُ ناس نه.


3- از شرکت اینترنتی نور نگار که قطعات دوربین می فروشه کیت تمیز کننده لنز خریدم و هود لنز. حالا بماند که همون هود رو برام نفرستادن و جواب ایمیل منو ندادن، بسته بندی رو تو جعبه شیرین عسل و آدرس رو با خودکار روی جعبه نوشته بودن. ما که دست مون به جایی بند نیست اما خدا توی قرآن گفته از حق الله میگذرم اما از حقُ ناس نه.


پ.ن.1: والا این روزا با اتفاقات و درگیری های لحظه ای اعصابی برای آدم نمی مونه تا در موردش صحبت کنه، اصلن با کی صحبت کنه بحثه. اونقدر ما با این زندگی سازگاری پیدا کردیم که زشتی هاش جز جدایی ناپذیر زندگی مون شده.

پ.ن.2: کسی کافه پیانوی شبکه ی جم رو می بینه؟ به ولله از سریالای خودمون خیلی بهتره