X
تبلیغات
زولا

آدم های بهتر

سه‌شنبه 31 اردیبهشت‌ماه سال 1392 ساعت 16:50

حال و هوای این روزای ایران

سه‌شنبه 31 اردیبهشت‌ماه سال 1392 ساعت 15:48
کیف انگلیسی این روز ها از شبکه i Film ساعت 11/30 شب در حال پخشه. حتمن ببنید. این سریال عجیب حال و هوای این روز های ماست.


موسیقی تیتراژ پایانی کیف انگلیسی
موسیقی بی کلام تیتراژ پایانی کیف انگلیسی

------------------------------------------------------
به مریضم میگم برو آزمایش میگه محل کارم مرخصی نمیده مریض دیگه میگه :احمدی مرخصی میگیره میره اسم مشایی را مینویسه چطور به تو یه روز مرخصی نمیدن.
منبع: اینجا

-----------------------------------------------------

طرح/ آتش نشان فداکار!28

کاریکاتور - اعضای بدن آتش‌نشان فداکار تهرانی که در پی بروز حادثه‌ای در هنگام عملیات نجات یک دختر بچه دچار مرگ مغزی شده بود، به بیماران نیازمند اهدا شد.خبر از اینجا

فقط گاهی ...

دوشنبه 30 اردیبهشت‌ماه سال 1392 ساعت 14:58
برق شرکت رفت و منم رفتم پشت پنجره. دیدم از لای بوته ها سه تا بچه گربه بیرون اومدند و شروع کردن روی هم پریدن و بهم چنگ انداختن. شاید داشتن بازی می کردند یا شاید داشتن برای زندگیشو تمرین می کردند که چه جوری توی جامعه خودشون مراقبت کنن از خودشون یعنی "قانون تنازع" که می گن براشون همین معنا رو داره. از خودت محافظت کن تا زنده بمونی در برابر سایرین. شاید همین یه قانون نوشته شده وجود داشته باشه براشون و بر اساس همین هم هست که هدفشون توی زندگی مشخصه. مثلن وقتی متولد می شن، بعد از مدتی از مادرشون جدا شده و زندگی خودشون رو دنبال می کنند و طبق همون قانونی که باید، زندگی می کنند و بزرگ می شن.
اما ما آدمها انتخابهای زیادی توی زندگیمون داریم درسته که به دنیا اومدن مون دست خودمون نیست و همچنین پدر مادر هامون به اختیار ما انتخاب نشدن اما بعد از اون ما انتخابها و اختیار های زیادی توی زندگی داریم.
گاهی فکر می کنم خیلی از ما توی زندگی با اینکه راههای زیادی داریم اما برای گریز از مشکلات مثله همین گربه ها عمل می کنیم. به همه از جمله خودمون چنگ میندازیم و به قول معروف به جای حل مسله صورت مسله رو پاک می کنیم. همیشه به انتهای هر مسله ای فکر می کنیم به جای اینکه به مسیر هم نگاهی بندازیم و آزمون و خطا رو در نظر داشته باشیم یعنی فقط نتیجه برامون اهمیت داره و بس.
گاهی لازمه به خودمون یادآوری کنیم چه دارایی هایی در زندگی داریم و از اون غافلیم. گاهی نگاهی هم به خودمون بندازیم. گاهی فقط گاهی مقیاس با دیگران رو از زندگیمون حذف کنیم. همین!!!!!!!!!!!!

( تعداد کل: 25 )
   1       2       3       4       5       ...       9    >>