X
تبلیغات
زولا

رویا هاتو دنبال کن

یکشنبه 29 مرداد‌ماه سال 1396 ساعت 10:10
این روز ها مثل دهه ی سوم زندگیم (20 تا 30 سالگیم) بی قرارم و هدفدار. برای فرار از دلتنگی و نا آرامی رو آوردم به تحقق هدفهای قدیمی. نمی گم چی ها هستن تا کائنات نشنوه و خوشی های ریزه میزه ای رو که با هزار مشقت بدست آوردمو ازم نگیره. آخه چند بار این کارو کرده و من این بار بی اعتماد بهش دارم زندگی می کنم اما دلم رو خوش کردم به هر چی که دارم و هر چی که میخام بدست بیارم. زندگی هاتون پر از رنگ و نور و خوشی و یادتون نره رویای شخصی داشته باشید و برای تحققش تلاش کنید تا بدستش بیارید.

پیغام برای شیرین

شنبه 21 مرداد‌ماه سال 1396 ساعت 13:42

شیرین جان ممنون از نوشته ات و ازینکه در آن  لحظات سخت به یادم بودی.

شیرین عزیز ما آدمها چرخه ای از طبیعت هستیم که خاه یا ناخاه مشکلات بر روح و روان و جسم ماه گره خواهد زد اما هر بار که گفتم طبیعت کارش را خوب می داند و نیازی به دخالت ما ندارد.

من طبیعت را بیش از هر چیز دیگری قبول دارم و باورش می کنم و می دانم بعد از هر بودی، نبودی هست و بعد از از نازایی، باروری. آرزو می کنم اتفاقات خوب بر زندگی تو و عزیزانت آنچنان افتد که باور کنی زندگی معجزه ی لحظاتی است که با هم و به یاد هم هستیم بی آنکه هم را بشناسیم. برایت آرامش و صلح و مهربانی و رنگهای شاد آرزومندم مهربانم.

خواستم، شد

پنج‌شنبه 12 مرداد‌ماه سال 1396 ساعت 09:19

به باور خیلی از ما، آدمهای موفق از نطفه موفقند و نامی و پولدار اما خیلی اوقات در پس همه ی این موفقیتها از اتفاقاتی که بر اونها گذشته بی اطلاعیم و نمی دونیم روزگار بر اونها چطور بوده و چطور گذشته.

لی لی گلستان نه صرفا به خاطر گلستان بودنش که بلکه برای همت و تلاشش سالهاست که اسمش بر سر زبانهاست. سخنرانی تداکس تهران رو از اینجا ببینید و بشنوید از زبان خودش که روز گار چطور اون رو از پا در نیاورد و قوی ترش کرد در کنار سختی ها و داغهایی که دید.


( تعداد کل: 7 )
   1       2       3    >>