X
تبلیغات
زولا

آدمهای خوب زندگی من

شنبه 30 خرداد‌ماه سال 1394 ساعت 11:00

وقتی این پست رو نوشتم نادیا پیشنهاد داد تا هر کی می تونه بنویسه که آدم تاثیر گذار زندگیش کی بوده و هست و چقدر روی زندگی که الان داره تاثیر گذاشته. خب پیشنهادش رو به فال نیک گرفتم و از پستی که خودش آغازشگرش بوده و استارتش رو زده منم شروع کردم به نوشتن در مورد آدمهای تاثیر گذار زندگیم.


1- به قول نادیا خانواده ی آدم هر کدومشون یه تاثیری داشتن توی زندگی مون اما من میخام بنویسم که مادرم آدم موثر و مفیدی توی زندگیم بوده. با اینکه توی زندگی سختیهای زیادی رو متحمل شده و خیلیهاش رو هم من شاهدش بودم اما خودش آدم صلح دوستی بود و هست. به ما هم یاد داد با دیگران از در دوستی و صداقت وارد بشیم. سپاسگذارش هستم که بمن یاد داد مثله آدم زندگی کنم.


2- یه معلم داشتم کلاس پنجم به اسم خانم الدرمی که بمن فهموند من آدم ارزشمند و مهم زندگی خودم هستم. باید به خودم احترام بگذارم تا دیگران بمن اعتماد کنند و دوستم داشته باشند. امیدوارم هر جا که هست سالم و شاد و در آرامش زندگی کنه.


3- شبنم ربیعی که بجای فیزیک و ریاضی کنکور بمن درس زندگی داد تا بدونم و بفهمم زندگی فراتر از حساب و کتابهای بیهوده است. باید دل به دریا زد و کشف کرد و آدمها و موقعیت و ... را تجربه کرد و شناخت.


4- من محمدرضا شعبانعلی رو خیلی دوست دارم. هر نوشته ای که می نویسه مثل یک چراغ می مونه برای من. نمی دونم تاثیر این انسان بزرگ و محترم و ندیده رو چطور توصیف کنم اما میخام بگم متفاوت اندیشدن رو ازش یاد گرفتم و از اینکه در هر پست و مقام و سمتی که هستم،آدم باشم و آدم وار زندگی کنم. دست محمدرضا رو می بوسم که یک معلم واقعی هست در زندگی برای من. اینم از شاهکار آخرش که بگم اون یک انسان بینظره. دانلود کنید و به گفته ی خودش به دیگران هم هدیه بدید.


اگر شما هم دوست داشتید در مورد آدمهای تاثیرگذار زندگی تون بنویسید.

سیاه یا سپید؟

چهارشنبه 27 خرداد‌ماه سال 1394 ساعت 15:38

در سرزمین ما، ملت یا خوبند یا بد آنهم از نوع مطلقش. حد میانه هم ندارد.


بعضی ها

چهارشنبه 27 خرداد‌ماه سال 1394 ساعت 09:19
بعضی از آدمها وجودشان در زندگی نعمت است. اگر از زندگی حذف شوند، یکجای زندگی مان می لنگد. انگاری پایمان تاول می زند از شدت حمل بار زیاد اما با این آدمها، توانمان بیشتر می شود و روحیه مان افزون تر.
این آدمها که نباشند، زندگی یک خلا را تجربه می کند، یک پوچی را می گذراند. انگاری بدون این آدمها ما هیچیم. آنها که نباشند تازه می فهمیم که وجودشان تکیه گاهی بود ...
و من خوشحالم چند تایی شان نگین زندگی من اند.

( تعداد کل: 9 )
   1       2       3    >>