X
تبلیغات
رایتل

آدمهای خوب زندگی من

شنبه 30 خرداد‌ماه سال 1394 ساعت 11:00

وقتی این پست رو نوشتم نادیا پیشنهاد داد تا هر کی می تونه بنویسه که آدم تاثیر گذار زندگیش کی بوده و هست و چقدر روی زندگی که الان داره تاثیر گذاشته. خب پیشنهادش رو به فال نیک گرفتم و از پستی که خودش آغازشگرش بوده و استارتش رو زده منم شروع کردم به نوشتن در مورد آدمهای تاثیر گذار زندگیم.


1- به قول نادیا خانواده ی آدم هر کدومشون یه تاثیری داشتن توی زندگی مون اما من میخام بنویسم که مادرم آدم موثر و مفیدی توی زندگیم بوده. با اینکه توی زندگی سختیهای زیادی رو متحمل شده و خیلیهاش رو هم من شاهدش بودم اما خودش آدم صلح دوستی بود و هست. به ما هم یاد داد با دیگران از در دوستی و صداقت وارد بشیم. سپاسگذارش هستم که بمن یاد داد مثله آدم زندگی کنم.


2- یه معلم داشتم کلاس پنجم به اسم خانم الدرمی که بمن فهموند من آدم ارزشمند و مهم زندگی خودم هستم. باید به خودم احترام بگذارم تا دیگران بمن اعتماد کنند و دوستم داشته باشند. امیدوارم هر جا که هست سالم و شاد و در آرامش زندگی کنه.


3- شبنم ربیعی که بجای فیزیک و ریاضی کنکور بمن درس زندگی داد تا بدونم و بفهمم زندگی فراتر از حساب و کتابهای بیهوده است. باید دل به دریا زد و کشف کرد و آدمها و موقعیت و ... را تجربه کرد و شناخت.


4- من محمدرضا شعبانعلی رو خیلی دوست دارم. هر نوشته ای که می نویسه مثل یک چراغ می مونه برای من. نمی دونم تاثیر این انسان بزرگ و محترم و ندیده رو چطور توصیف کنم اما میخام بگم متفاوت اندیشدن رو ازش یاد گرفتم و از اینکه در هر پست و مقام و سمتی که هستم،آدم باشم و آدم وار زندگی کنم. دست محمدرضا رو می بوسم که یک معلم واقعی هست در زندگی برای من. اینم از شاهکار آخرش که بگم اون یک انسان بینظره. دانلود کنید و به گفته ی خودش به دیگران هم هدیه بدید.


اگر شما هم دوست داشتید در مورد آدمهای تاثیرگذار زندگی تون بنویسید.

سیاه یا سپید؟

چهارشنبه 27 خرداد‌ماه سال 1394 ساعت 15:38

در سرزمین ما، ملت یا خوبند یا بد آنهم از نوع مطلقش. حد میانه هم ندارد.


( تعداد کل: 9 )
   1       2       3       4       5    >>