X
تبلیغات
زولا

املت و اینهمه فلسفه بافی

شنبه 31 تیر‌ماه سال 1396 ساعت 22:50

داشتم شام درست می کردم، املت بود. حجت اشرف زاده هم می خوند سفر نرو. توی این شصت و چند روز کسی حوصله شام درست کردن نداره تو خونه. گرسنگی امانم رو بریده بود برای همین رفتم یه چیزی درست کنم تا همه دور هم مثل چند ماه پیش جمع بشیم. خواهرم با اینکه از همه مون کوچیک تر بود اما دست پختش بی نظیر بود. من و اون همیشه خرید می کردیم و می پختیم و حاضر و آماده می کردیم و با باقی اعضای خانواده دور سفره حصیری می نشستیم و می خوردیم و می خندیدیم و غیبت می کردیم. بعد از شام میوه می خوردیم و چای و تخمه و ...

تخم مرغ رو که ریختم تو گوجه های له شده بغضم گرفت، به خودم گفتم یکی باید باشه تا دوباره همه رو دور هم جمع کنه و یاد ها رو زنده نگه داره.

از من به شما نصیحت حتا شده با کوچکترین چیز عزیزان تون رو دور هم جمع کنید. یه کاسه تخمه یا پفیلا،چای با شکلات،میوه ای و یا هر چیز دیگه ای که باعث میشه براتون خاطره ساز باشه و از زمان لذت ببرید. 

نا امیدی

شنبه 31 تیر‌ماه سال 1396 ساعت 11:11
نا امیدی کشنده ست
حتا کشنده تر از سرطان
اگه نا امیدیم، اگه انگیزه ای برای زندگی نداریم، اگه دنیا رو جای بدی میدونیم و اگه و اگه های زیاد
یه چند ساعتی توی طبیعت خلوت کنیم. طبیعت اونقدر شگفتی داره که آدم رو مبهوت می کنه.

خیلی روزا گذشت

چهارشنبه 28 تیر‌ماه سال 1396 ساعت 11:27

برادران خسروی جز خاننده ای مورد علاقه م نبودن اما ازینکه ترانه های مثبت می خونن گاهی گوش می دادم به کاراشون. یه شب که خیلی حالم بد بود و داشتم با دوستم تو تلگرام حرف می زدم و مشت مشت اشک می ریختم، نمی دونم کی این آهنگ رو برام فرستاد. حالم که زار بود با گوش کردنش زار تر شد. شاید ترانه ش عاشقانه بود اما هر کی درد دوری داره از عزیزش با شنیدنش نمی تونه احساساتی نشه. برای من اون لحظه از زمان یه گریه آهنگین رو رقم زد. اگه حالتون خوبه و روزتون شادِ و لبتون خندانه بزارید یه موقع دیگه گوش کنید.

"خیلی روزا گذشت"
خاننده، آهنگساز و تنظیم کننده:  سیروان خسروی
ترانه سرا: علی بحرینی

( تعداد کل: 19 )
   1       2       3       4       5       ...       7    >>